GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Relief 4616054
nr 461 6054
Relief
Gips, Kalle Anka, längd: 27 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
tisdag 10 april 2007
kl 17:12:15